Obsah,


Facebook YpuTube Menu

Jadran do hloubky. Všemi smysly.


Podmenu

Objevitelská cesta

Bez pevného plavebního plánu po známých i neznámých místech a ostrovech. Vhodná pro ty, kdo se chtějí nechat překvapit. Objevitelská cesta je pokaždé jiná! Směrování určuje průvodce GEOTOURu podle aktuálních povětrnostních a plavebních podmínek, po konzultaci s kapitánem lodi. Máte jedinečnou příležitost poznat přednostně místa, která z různých důvodů nemohou být v itinerářích našich pravidelných plavebních cest (např. je-li přístav přístupný jen občas, nepravidelně apod.). Uplutá vzdálenost zhruba odpovídá průměrné délce pravidelných plavebních cest. Informace průvodcem poskytované mohou být v některých případech omezeny.

kolo Počet jízdních kolodnů a cyklistických možností se zhruba blíží průměru pravidelných plavebních cest. Nezaručujeme však stejnou efektivitu a návaznosti; na druhou stranu možná některá místa projedete mezi prvními (na světě).

1. den/PÁ: Odjezd z Prahy* odpoledne – Wien/Linz – Graz –
2. den/SO: – Maribor – Zagreb, příjezd do přístavu dopoledne. Nalodění, seznámení s lodí, posádkou a pravidly plavby.
3. den/NE –  8. den/PÁ: Plavba bez předem daného plánu, po známých i neznámých místech a ostrovech.
kolo jízdy jednosměrné nebo okruhy.
9. den/SO: Ráno odplutí do cílového přístavu. Po snídani vylodění. Volno k procházce  (event. kolo projížďce), koupání a prohlídce. Odpoledne/večer odjezd.
10. den/NE: Návrat do Prahy.

Přístav nalodění/vylodění – Makarská, ev. Omiš, pokud není v tabulce zájezdů uveden jiný. Podle přístavu nalodění/vylodění lze usuzovat na prostor, ve kterém se budeme pohybovat.

kolo Růžový text se vztahuje pouze k programu KOLOLOĎ.Obsah,