Obsah,


Facebook YpuTube Menu

Jadran do hloubky – Jadran pro chytré


Podmenu

Klasické plavby

Tento náš letní program pro vás připravujeme od roku 1994. Nabízí pro každého něco, od všeho trochu. Předložíme vám léty vyzrálý, osvěžující koktejl vhodný ke konzumaci pro aktivní povahy i pro „palubní povaleče“.

Ostrůvky, útesy, zátoky

Scénická plavba podél ostrovů a ostrůvků, koupání a další vodní aktivity při kotvení v zátokách s průzračnou vodou, kratší pěší vycházky a sem tam i možnost prohlídky památek. Po večerní procházce romantickým přístavem za vlahého středomořského večera se nemusíme bát, že budeme nuceni být hned po snídani aktivní a systematičtí. Vše v klidu a přitom v pohybu. Kromě dodržení časů odplutí k dalšímu kotvišti a účasti na společném jídle není nic povinné. Na horní palubě pro vaše použití během kotvení vezeme kvalitní paddleboardy dvou typů (rychlejší a lehčí, stabilní a těžší).

Kterou plavební cestu vybrat?

Pro svůj týden na lodi zvolte jednu z našich šesti pravidelných plavebních cest. Či je snad libo cestu Objevitelskou? >> více k plavebním cestám

Kdy na klasickou plavbu?

Nabízíme vám několik ověřených termínů mezi půlkou června a koncem srpna. Sledujte naše tipy pro volbu správného období a vyberte termín podle aktuálního plánu plaveb. Je vás hodně a plánujete své cesty ve velkém předstihu? Pokračujte zde. 

 Obsah,