Obsah,


Facebook YpuTube Menu

Kitz opět zvolen nejlepším lyžařským střediskem.


Podmenu

Lyže 2018

 

Děkujeme za vaši letošní účast!

* KITZ – PASS THURN *

Nejlepší lyžařské středisko světa (2013 – 2017 dle renomovaného www.skiresort.de) nemusí být pro nás nedostupné. V noblesním Kitzbühelu sice hotel zaplatí málokdo, ale náš tradiční, jednoduchý a přitom skvěle položený pension na statku Dietsteinhof (1100 m n.m.) je pro nás tou nejlepší volbou v poměru výkon/cena. V pěti minutách jízdy (skibusem nebo naším autobusem) jsme u mezistanice rychlé kabinky Panoramabahn – a odtud v dalších pěti minutách u nejvyšších vrcholů. Nahoře na kopci tak můžeme být dřív než kdokoli jiný, kdo cestuje z údolí. Tak vysoko jako my bydlí jen málokdo – to je naše verze luxusu.

Alpská krajina si tu zachovala svůj původní charakter – tu a tam rozeseté staré horské boudy a usedlosti, v nich útulné, dřevem vonící občerstvovny, kde si můžeme dát nějakou z místních tyrolských specialitek.  

Náš milý Dietsteinhof bude pro vás důkladně obnoven a vylepšen, takže se standard ubytování celkově pozvedne a k dispozici bude víc dvoulůžkových pokojů, které často žádáte. Pro skalní milce paland tak zůstanou už jen dva velké pokoje.  To vše při zachování možnosti konzumace vlastních nápojů i v prostorné jídelně a společenské místnosti.

Nově: všechny pokoje mají vlastní sprchu a WC. Už žádné příplatky za dvoulůžkové pokoje – cena je konečná. Naopak za pokoje 4lůžkové vám poskytneme slevu.

Všichni ocení panoramatický výhled na nejvyšší vrcholy rakouských Alp i rodinnou atmosféru původního alpského horského hospodářství. Běžkaři mohou bezplatně využívat perfektní stopy hned za humny i jezdit skibusem.

www.bergbahn-kitzbuehel.at

www.kitzbuehel.com

 R1   6. 3. – 10. 3. 2018

1. den: Odjezd z Prahy (hlavní nádraží) v 15 hodin. Praha – Č. Budějovice – Linz – Salzburg – Kitzbühel. Příjezd do Pass Thurnu pozdě večer. Ubytování.
2.- 5. den uvádíme příklad využití čtyřdenního skipasu:
2. den: Pass Thurn – Zweitausender – Bärenbadkogel – Jochberg.
3. den: Pass Thurn – Pengelstein – Hahnenkamm.
4. den: Pass Thurn – Pengelstein – Aschau. 
5. den: Kitzbüheler Horn – Raintal.
Po lyžování odjezd do Prahy. Příjezd k půlnoci.
  dospělí dítě nar.
2012
a mladší*
děti nar.
2002 – 2011
junioři nar.
1999 – 2001
bez skipasu 6 900,- 4 500,- 6 900,- 6 900,-
se skipasem
na 4 dny
11 600,- 4 500,- 9 100,- 10 300,-

*) pokud je v doprovodu dvou dospělých, ve stejném pokoji s nimi

Sleva za ubytování čtyř a více osob v jednom pokoji je 2400 Kč za celý pokoj.

Po dohodě je možnost vlastní dopravy – při nevyužití autobusu je sleva 1000 Kč za osobu.

V ceně zájezdu je

Pension DIETSTEINHOF je 600 m od stanice skibusu (lyžaři včetně běžkařů mají přepravu zdarma), 2 km od mezistanice nové přístupové lanovky. V celé Kitzbühelské oblasti je 54 lanovek a vleků a 179 km upravených sjezdovek. Skipas je čtyřdenní a platí v celé Kitzbühelské oblasti. K užívání běžeckých stop skipasu netřeba.

Jak se přihlásit?

Předběžně rezervovat místo můžete telefonicky, osobně nebo mejlem v kanceláři GEOTOURu. Závazně přihlásit se můžete písemně – poštou pomocí přihlášky, kterou k vytištění, vyplnění a poslání naleznete zde, nebo kterou vám na vyžádání pošleme, anebo osobně v naší kanceláři. Také můžete vyplňovat údaje přímo do smlouvy (nejdříve uložte, poté k vyplnění otevřete uložené ze složky ve vašem počítači), tu nám potom můžete odeslat emailem.

Potvrzením rezervace je záloha 4000,- Kč/os. splatná poté, co vám potvrdíme vaši přihlášku a zašleme nebo předáme další informace. Při přihlášení 4 týdny před odjezdem a méně je cena splatná najednou.

Odstupné při odstoupení od smlouvy o zájezdu (stornopoplatek) je zákazník povinen uhradit v případě, že za sebe do 5. dne od odhlášení nezajistí jinou (náhradní) osobu, a to následovně:

Podrobnosti k cestovnímu pojištění zde.

NAŠE PANORAMATA 2015

Z Bärenbadkogelu („vrchu medvědí koupelny“) na jih, na bližším hřebenu je Resterhöhe a Zweitausender

Z Bärenbadkogelu („vrchu medvědí koupelny“) na jih, na bližším hřebenu je Resterhöhe a Zweitausender

 

Naše skupinka na úbočí Kitzbüheler Hornu, za chvilku sjedeme do Raintalu

Naše skupinka na úbočí Kitzbüheler Hornu, za chvilku sjedeme do Raintalu

Na vrcholu Kitzbüheler Hornu – vlevo sedačka, vpravo horní stanice kabinové lanovky

Na vrcholu Kitzbüheler Hornu – vlevo sedačka, vpravo horní stanice kabinové lanovky

 

Film – Sjezd do Raintalu  (0:58)

Víc fotek? Prohlédněte si ty z našich posledních zájezdů:

 Obsah,