Obsah,


Facebook YpuTube Menu

Pro vaši pohodlnou dopravu děláme vše.


Podmenu

Letadlem

Po většinu naší plavební sezóny létají SmartWings a Croatia Airlines z Prahy do Splitu a Ryanair z Prahy do Zadaru. Jinak je nutno letět s přestupem – zpravidla ve Vídni (nejen z jižní Moravy je blíže než Praha), Záhřebu nebo Budapešti. 

Zvolíte-li v termínech v tabulce PLAVBY 2024 označených černým autíčkem pro dopravu do přístavu a zpět letadlo, slevíme vám z ceny zájezdu 3000 Kč/os. Pro tento účel je však v takových zájezdech rezervován omezený počet míst, a proto je nutná dohoda s námi ještě před přihlášením. Naopak se v takovém případě může stát, že budou dříve obsazena místa v autobusu a „zbydou“ už jen místa pro vlastní dopravu.

Zvolíte-li v termínech v tabulce PLAVBY 2024 označených zeleným autíčkem pro dopravu do přístavu a zpět letadlo, slevíme vám z ceny zájezdu také 3000 Kč/os. V tomto případě můžete při přihlášení vybrat variantu vlastní dopravy bez konzultace s námi, počet míst pro vlastní dopravu není omezen. 

Pokud se k letu ve vlastním aranžmá rozhodnete, rádi vám neformálně poradíme s návaznou dopravou do přístavu z letiště Split nebo Zadar. Tuto přepravu však nezajišťujeme a negarantujeme. Přímé lety většinou nelze použít pro odplutí naší lodi ve stejný den, je tedy nutno letět v předstihu a někde poblíž přístavu se ubytovat. 

Zatímco na náš případně zpožděný autobus loď čeká, na zpožděné letecké účastníky čekat nemůže – přijedete-li pozdě, je na vás, jak naši loď někde doženete.

Proč na loď nelétáme organizovaně?

Rádi létáte, neradi jezdíte busem, ale kolo do letadla balit nechcete?

V kololodních termínech letuchtivým doporučujeme, aby se domluvili se svými blízkými, kteří jedou naším autobusem. Kolo jim předáte a oni vám ho naloží do kolovleku společně se svým. Slevu vám tak sice nepřiznáme, ale vaše volné místo v autobusu můžete k využití nabídnout právě těm, kdo mají vaše kolo cestou na starosti.  

 Obsah,