Obsah,


Facebook YpuTube Menu

Pro vaši pohodlnou dopravu děláme vše.


Podmenu

Autobusem

Nastavili jsme nový standard v autobusové dopravě i přepravě kol; poskytujeme vám v současnosti nejkvalitnější kombinovanou dopravu lidí a kol v Česku. Naším hlavním partnerem pro autobusovou dopravu je už od roku 2009 česká firma VegaTour, jeden z nejvýznamnějších evropských autobusových dopravců.

Při výběrovém řízení jsme kladli na první místa předpoklady zajištění bezpečnosti a spolehlivosti. Autobusy plánované pro GEOTOUR jsou nové.

Pro jízdy GEOTOURu do Chorvatska jsou plánovány vozy SETRA 515 HD, vždy se dvěma řidiči. Tyto moderní autobusy jsou vybaveny polohovacími sedadly výsuvnými do strany, automatickou klimatizací, DVD se dvěma monitory, minibarem, WC a spací kabinou pro odpočívajícího řidiče. Všechny jízdy (až na první a poslední v řadě) jsou kyvadlovým způsobem, tj. autobus doveze do přístavu skupinu přijíždějící, aby po bezpečnostní přestávce řidičů odvezl skupinu odjíždějící.

Během jízdy si můžete za koruny u řidičů koupit studené a při zastávkách i teplé nápoje, event. při jedné delší zastávce masové párečky.

Pro vaše jízdní kola (u programu KOLOLOĎ) je plánována přeprava v kvalitních nových skříňových kolovlecích pevné konstrukce (rok výroby 2018 a 2019).

Protože na naše plavby vás jezdí autobusem přes 90%, je cena autobusové dopravy už zahrnuta v ceně zájezdu.

Minimum nakládacích a vykládacích zastávek

Zatímco některé cestovní kanceláře objíždějí při odjezdu téměř celé Česko a po příjezdu k moři se zase na mnoha místech vystupuje a vykládá, my se snažíme o cestu co nejpřímější (tj. relativně nejpříjemnější). Chcete-li nastoupit jinde než v Praze, dejte nám své přání vědět už při přihlašování.

Na cestu vypravujeme nejčastěji 3 autobusy. Míří-li všechny autobusy do jednoho přístavu, mohou být (příkladem) trasy následující:

1. vůz: Praha – Brno – Wien – Graz – Zagreb – přístav
2. vůz: Praha – Písek/Tábor – Č. Budějovice – Linz – Graz – Zagreb – přístav
3. vůz: Praha – Jihlava – Znojmo – Wien – Graz – Zagreb – přístav

Někdy však jede do daného přístavu pouze jeden autobus, a tak není možné vyhovět najednou např. zájemcům o nástup v Brně a Písku. Trasu pak určujeme podle počtu přistupujících účastníků na určitém místě (v určité trase), eventuálně podle těch, kdo se přihlásí dřív nebo mají za sebou více účastí na našich zájezdech. Krátká zajížďka z trasy přichází v úvahu pouze v případě nástupu velké skupiny (nad 15 osob).

Potvrdíme-li vám město či obec nástupu dle vašeho přání, konkrétní místo pak zpravidla určíme my – pro hladký průběh manévru totiž musí splnit řadu podmínek.  

Nechcete plout s námi, avšak potřebujete se dostat s kolem k moři do Chorvatska?  V některých termínech vám na dotaz nabídneme místo pro vás a vaše kolo v autobusu za cenu 3000 Kč (doprava Praha-přístav a zpět).Obsah,