Obsah,


Facebook YpuTube Menu


Podmenu

Fotokololoď

Pokud rádi jezdíte na kole i fotíte, můžete tyto záliby spojit v našem pilotním cyklisticko-fotografickém speciálním sdruženém programu. Zatímco s jízdou na kole byste měli mít zkušenosti, neplatí totéž o vaší úrovni fotografických znalostí.

Chorvatské pobřeží s ostrovy je mimořádně fotogenické, s výjimečnými světelnými podmínkami, zvláště v květnu (proto jsme tento termín vybrali). Vše má výraznější, svěží barvy a na ostrovech i pobřeží je dost květů. Vhodnými motivy byli architektura, pole, vinice, přístavní ruch, krajina, domorodci (posádky i ostrované), pobřeží z dálky a z výšky, záběry zblízka (rostliny, květy, hadi, atd.).  Na kole i na lodi jsme se dostali do některých míst, která jiným způsobem nejsou přístupná – někdy jsme tedy pořídíli záběry vpravdě originální. To vše nabízí nespočet námětů a skvělou příležitost přivézt si domů nejen nevšední zážitky, ale i jedinečné záběry – a ve fotografování se trochu zdokonalit.

Pro koho je fotokololoď?

Jaký byl program dne i celé plavby?

Odborným garantem akce byl MgA. Petr Šálek, profesionální fotograf a nositel evropského titulu QEP – www.art33.com – byl během plavby k dispozici účastníkům s odbornými tipy i individuálním poradenstvím. Specialista na barevný tisk ing. Petr Vaněk tisk komentoval. Velkým přínosem byla možnost srovnat vlastní způsob fotografického vyjádření s ostatními kolegy – účastníky.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Co vzít s sebou?

Co za to?

Kololoď s fotografickou nadstavbou vám nabízíme v ceně standardní kololodi. Přidaná hodnota tedy jde na účet sponzorů akce, kteří jsou uvedeni níže. Sponzoři si však vyhrazují právo disponovat s vybranými snímky účastníků a využít je pro vlastní účely (obchodní, výstavy fotografií apod.), a to bez autorského honoráře, avšak s uvedením autorství snímků v případech, kde je uvedení autora pravidlem.

Partneři

eizonakupkateccoart

simple_rideskodascf_loggeojoby_logolowerObsah,