Obsah,


Facebook YpuTube Menu

Už 29 let pro vás nejen na Jadranu


Podmenu

Plavby po Jadranu

Ostrovy chorvatského Jadranu jsou jedinečné i ve světovém srovnání. Přírodní podmínky spolu s tisíciletou přítomností kulturního člověka tu daly vzniknout jedinečně pestré ostrovní krajině se stovkami malebných přístavů i zapomenutých kamenných osad ve vnitrozemí.

Žádná masovka

Masový cestovní ruch – hotelové komplexy a apartmánová města s davy dovolenkářů – jsou tu spíš výjimkou. A my se jim navíc zpravidla vyhneme. Místa na ostrovech i jejich obyvatelé žijí ve svém původním, poklidném rytmu.

Efektivně i romanticky

Plavba lodí je pro nás vnitrozemce ideálním způsobem cestování  – nevšedním a zároveň praktickým, bez přesunů v dusnu a prachu silnice, bez starostí, bez každodenního balení a stěhování zavazadel. Loď je zážitkem sama o sobě, navíc je naším plnocenným pohyblivým zázemím. Mnoho z míst, kam se podíváme, bychom ani jiným způsobem poznat nemohli.

Naše plavební tradice

Na plavby po Jadranu vás zveme už od roku 1994, a to je znát. Víme, kdy plout do kterého přístavu, v kterém období a s kterou lodí zvolit jakou plavební cestu. Ve vnitrozemí ostrovů známe skoro každou kozí stezku. Na Jadranu jsme si během let vystavěli dobré jméno. Našimi zákazníky jsou nejen Češi a Slováci, ale třeba i Norové a Britové. A dokonce Chorvati, kteří s námi objevují krásy své vlastní země. >> více k historii Plaveb po Jadranu s Geotourem

Plán neplníme za každou cenu

Plujeme většinou po pravidelných plavebních cestách, někdy však naše plánovaná plavba může být okořeněna trochou námořní nepředvídatelnosti. V některém přístavu tak můžeme zůstat déle než podle plánu, jinam se třeba zas podíváme navíc.

Volte nejen během plavby, …

Všechny naše programy – KOLOLOĎ, její odnož MTBexpertKLASICKÉ PLAVBYFITLOĎ i BĚHOLOĎ – nabízejí velkou různorodost a možnost okamžitého výběru činností (anebo nečinností) – spokojeni budou jak ti velmi aktivní, tak “palubní povaleči”. 

… ale už při přihlášení

Čím dříve se přihlásíte, tím budete mít šanci volby větší – mezi různými ročními dobami, programy, cestami, loděmi, lodními třídami a mezi dopravou autobusem a vlastní. Kvalitní stravu považujeme za základ vaší spokojenosti, a proto se s ní setkáte na všech našich lodích.

Co nového v roce 2019?

V květnu se s některými loděmi naší flotily vypravíme až do srdce Kvarnerského zálivu, do Rijeky. Znovu během našich plaveb se vylodíme na Istrijském poloostrově. Detailně prozkoumáme největší chorvatské ostrovy, Krk a Cres. To vše i v rámci nové (2018) plavební cesty – Kvarnerské. Naši flotilu jsme stabilizovali na pět lodí včetně loňské novinky – Navigatora. Dále aktualizujeme a vylepšujeme naše mapy, které si – pokud s námi vyplujete – můžete i stáhnout do svých mobilů pro použití offline. Rozšiřujeme termínovou nabídku “luxusnější” části naší flotily; na Navigatoru a nově na Jerolimu jsou kajuty klimatizovány.

 Obsah,