Obsah,


Facebook YpuTube Menu

Poplujte v květnu. Ty barvy a vůně už nikdy nezapomenete.


Podmenu

Tým kanceláře

Na funkce si moc nehrajeme. Úkoly však máme rozdělené a řád práce udržujeme – sice ne podle ISO, ale léty vyzrálý systém nám nechybí. K tomu jsme občas schopni zdravé dávky improvizace.

Zdeněk Kukal

Majitel GEOTOURu.

Rád cestuje, jezdí na kole, lyžuje. Za své životní ikony považuje Rychlé šípy, tramvaj T3, Plavecký stadion Podolí, český film Kouř a Davida Byrna. Žije nejčastěji v Praze a na Jadranu. Svoje angažmá pro širší používání nepolitického jména naší země – v angličtině “Czechia” – začal svým článkem “Rozvraťme Českou republiku” (LN 30.8.2014); aktuálněji (12.3.2018) Ester triumfovala, Česko prohrálo

 

Tereza Breburdová

Řídí chod kanceláře, jedná se skupinami i s obchodními partnery.

Baví ji cestování a čtení. Ráda ochutnává dobré víno a jídlo.

 

Lenka Soldátová

Pracuje v kanceláři administrativně, jedná se zákazníky.

Má ráda fotografování, dobré jídlo, cestování a nepohrdne sklenkou dobrého vína.

 

Veronika Chladová

Externě a občas i interně pracuje na koncepčních věcech, např. na našich mapách a jejich aktualizaci. V posledních letech tráví z nás všech nejdelší čas v Chorvatsku na plavbách GEOTOURu jako průvodkyně.

Těší ji cyklistika, fitness, má ráda Dalmácii, dobrou hudbu, jídlo i pití. Pokud zrovna výjimečně není na Jadranu, žije povětšinou v Příbrami.

 

Drahoslava Kukalová (1935 – 2017)

De facto spoluzakladatelka GEOTOURu, v 90. letech organizovala a vedla zejména poznávací výlety do zahraničí a lyžařské zájezdy, 15 let průvodkyně plaveb po Jadranu. Do nedávna nám pomáhala např. při výběru fotografií a organizaci výstav.

Pár fotek z posledních letObsah,