Obsah,


Facebook YpuTube Menu

Poplujte v květnu. Ty barvy a vůně už nikdy nezapomenete.


Podmenu

Tým kanceláře

Na funkce si moc nehrajeme. Úkoly však máme rozdělené a řád práce udržujeme – sice ne podle ISO, ale léty vyzrálý systém nám nechybí. K tomu jsme občas schopni zdravé dávky improvizace.

Zdeněk Kukal

Majitel GEOTOURu.

Rád cestuje po Česku i po světě, jezdí na kole, lyžuje. Mezi své životní ikony řadí Rychlé šípy, tramvaj T3, plavecký stadion Podolí, český film Kouř a Davida Byrna. Žije nejčastěji v Praze a na Jadranu. Své angažmá pro širší používání nepolitického jména naší země – v angličtině „Czechia“ – začal svým článkem „Rozvraťme Českou republiku“ (LN 30.8.2014); aktuálněji (12.3.2018) Ester triumfovala, Česko prohrálo a Czechia, nebo Czech Republic?… (LN 29.8.2019). 

Tereza Breburdová

Řídí chod kanceláře, jedná se skupinami i s obchodními partnery.

Baví ji cestování a čtení. Ráda ochutnává dobré víno a jídlo.

Lenka Soldátová

Pracuje v kanceláři administrativně, jedná se zákazníky.

Má ráda fotografování, běh, psí vycházky, zajímavé jídlo a nepohrdne sklenkou dobrého vína.

Veronika Chladová

Externě a občas i interně pracuje na koncepčních věcech, např. na našich mapách a jejich aktualizaci. V posledních letech tráví z nás všech nejdelší čas v Chorvatsku na plavbách GEOTOURu jako průvodkyně.

Těší ji cyklistika, fitness, má ráda Dalmácii, dobrou hudbu, jídlo i pití. Pokud zrovna výjimečně není na Jadranu, žije povětšinou v Příbrami.

Drahoslava Kukalová (1935 – 2017)

De facto spoluzakladatelka GEOTOURu, v 90. letech organizovala a vedla zejména poznávací výlety do zahraničí a lyžařské zájezdy, 15 let průvodkyně plaveb po Jadranu. Do nedávna nám pomáhala např. při výběru fotografií a organizaci výstav.

Pár fotek z posledních letObsah,