Obsah,


Facebook YpuTube Menu


Podmenu

Geotour opět sponzorem Elbtal MTBO

Po dvouleté covidové pauze jsme se opět vrátili nejen jako sponzor na MTBO závod dvojic, pořáda pravidelnými účastníky našeho Bikeboatu.

Závod se letos konal v Langebrücku, nedaleko Drážďan. Kontroly byly rozmístěné v přírodní rezervaci Dresdner Heide, která je nejdůležitější rekreační oblastí ve městě, ale také v bezprostřední blízkosti zámku Moritzburg, kde se natáčela oblíbená pohádka Tři oříšky pro Popelku. Slunečné počasí a příjemné teploty přispěly k velké spokojenosti a dobré náladě všech účastníků i pořadatelů.

Za Geotour letos závodila naše průvodkyně Vendy. Vytvořila mezinárodní tým s Julianou, několikanásobnou účastnicí Bikeboatu. Ačkoli se obě věnují MTBO pouze příležitostně, obsadily v dámské kategorii krásné 3. místo. Sabine, další účastnice Bikeboatu, se pak se svou parťačkou stala celkovou vítězkou seriálu MTBO závodů, tzv. 4 – Länder Cupu.

Že je Bikeboat vynikající přípravou i pro opravdové MTBO závodníky, dokazují umístění Svena a Mirka, kteří koncem září poctivě potrénovali na naší Jubilejní cestě a v sobotu se stali ve svých kategoriích mistry Německa v MTBO. Na stupních vítězů stáli také Thomas a Roberto.

 Obsah,