Obsah,


Facebook YpuTube Menu

Prohlédněte si fotografie účastníků kololodi a ostatních plaveb.


Podmenu

Vyhrajte plavbu 2018 na výstavě

Pravidla soutěže „NEJVĚTŠÍ VÝSTAVA FOTEK“

 1. Zúčastnit se mohou státní občané zemí Evropské unie, Bosny a Hercegoviny, Ukrajiny, Ruska, Běloruska a Čínské lidové republiky.
 2. Pro zařazení do slosování spočítejte všechny vystavené fotopanely (tj. hliníkové rámy s fotografiemi, na nichž je logo nebo nápis GEOTOUR), včetně panelů reklamních, na výstavě fotografií „PLAVBY PO JADRANU …nejen ta známá místa“ v nejvyšším patře Prvního českého muzea cyklistiky na zámku Nové Hrady u Litomyšle.
 3. Svoji odpověď na soutěžní otázku „Kolik na této výstavě GEOTOUR vystavil fotopanelů (včetně reklamních)?“ pošlete e-mailem na soutez@geotour.cz. K odpovědi napište datum návštěvy výstavy a vaše jméno a příjmení.
 4. Tyto údaje pak budou zveřejněny na této stránce našeho webu www.geotour.cz a na facebookové stránce KOLOLOĎ https://www.facebook.com/kololod .
 5. Každý z účastníků soutěže může zaslat pouze jeden e-mail s odpovědí. Podmínkou je osobní návštěva výstavy každým účastníkem soutěže – ta může být prověřena doplňující otázkou položenou GEOTOURem.
 6. Odpovědi je možné zasílat do 31. 10. 2017.
 7. Losování výherce proběhne v kanceláři GEOTOURu pod dohledem notářky JUDr. Blanky Čechové do 15. 11. 2017 a bude z něj pořízen certifikovaný videozáznam, který bude zveřejněn.
 8. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci, průvodci a spolupracovníci GEOTOURu.
 9. Výsledky budou vyhodnoceny a zveřejněny na webu www.geotour.cz a na facebookové stránce KOLOLOĎ do 30. 11. 2017.
 10. Cenou pro vítěze je plavba GEOTOURu dle vlastního výběru (kololoď, běholoď, fitloď nebo klasická plavba) zdarma pro jednu osobu.
 11. Výhra v soutěži je přenosná a je platná pro jakoukoli plavbu s GEOTOURem v roce 2018.

Hodně štěstí!Obsah,