Obsah,


Facebook YpuTube Menu

Sledujte KOLOLOĎ na Facebooku!


Podmenu

Hololoď

Cestujete rádi levněji než ostatní? Jste samostatní a máte smysl pro dobrodružnou akci? Jdete po výhodných nabídkách jako chrt po zajíci? Pak je náš nový podprogram právě pro vás.

Má to snad být nějaká extrémně-zážitková plavba? Vrhneme vás sto hromadně v okovech na týden do holého, prázdného trupu lodi jako trestance? Nebo stejný počet, bez okovů, zato v oranžových vestách jako běžence-plavence plující za štěstím do Evropy na druhé straně Středozemního moře? Naservírujeme vám lodní suchary máčené v tlející vodě anebo charitativní konzervičky a vylodíme vás po týdnu v Africe?

Nebo snad je hololoď určena výhradně holým účastníkům, tedy naháčům – naturistům?

Ani tak, ani tak. Hololoď nabízí několik běžných kololodních míst za skvělou cenu, avšak bez dopravy autobusem. Zásadním dobrodružným prvkem je, že přístavy nalodění a vylodění jsou u hololodi různé. K lodi v sobotu před naloděním (do 10 hodin) a od lodi další sobotu po vylodění (do 9 hodin) se musíte dostat sami, jak uznáte za vhodné. Nic před naloděním a po vylodění vám zařizovat nebudeme, jen holou loď s kololodním programem. HOLOLOĎ.

Nabízíme vám několik míst na lodi Tvrdi v termínech K20, K22, K25, K28 a K31. V ceně je program KOLOLOĎ, avšak vlastní dopravou – tj. bez dopravy autobusem, s různými přístavy nalodění a vylodění.

HOLOLOĎ za 10 000 Kč zahrnuje ubytování v kajutách třídy B.

HOLOLOĎ LUX za 12 000 Kč zahrnuje ubytování v kajutách třídy A.

Chcete-li tuto nabídku využít, prosím přihlaste se na kololoď v daném termínu a do poznámky „zvláštní přání“ napište HOLOLOĎ 10 000,- anebo HOLOLOĎ LUX 12 000,- .Obsah,