Obsah,


Facebook YpuTube Menu

Sledujte KOLOLOĎ na Facebooku!


Podmenu

Hololoď

Cestujete rádi levněji než ostatní? Jste samostatní a máte smysl pro dobrodružnou akci? Jdete po výhodných nabídkách jako chrt po zajíci? Pak je náš nový podprogram právě pro vás.

Má to snad být nějaká extrémně-zážitková plavba? Vrhneme vás sto hromadně v okovech na týden do holého, prázdného trupu lodi jako trestance? Nebo stejný počet, bez okovů, zato v oranžových vestách jako běžence-plavence plující za štěstím do Evropy na druhé straně Středozemního moře? Naservírujeme vám lodní suchary máčené v tlející vodě anebo charitativní konzervičky a vylodíme vás po týdnu v Africe?

Nebo snad je hololoď určena výhradně holým účastníkům, tedy naháčům – naturistům?

Ani tak, ani tak. Hololoď nabízí několik běžných kololodních míst za skvělou cenu, avšak bez dopravy autobusem. Zásadním dobrodružným prvkem je, že přístavy nalodění a vylodění jsou u hololodi různé. K lodi v sobotu před naloděním (do 10 hodin) a od lodi další sobotu po vylodění (do 9 hodin) se musíte dostat sami, jak uznáte za vhodné. Nic před naloděním a po vylodění vám zařizovat nebudeme, jen holou loď s kololodním programem. HOLOLOĎ.

Pro rok 2021 v žádném termínu HOLOLOĎ neplánujeme.Obsah,