Obsah,


Facebook YpuTube Menu

Poplujte v květnu. Ty barvy a vůně už nikdy nezapomenete.


Podmenu

Tým kanceláře

Na funkce si moc nehrajeme. Úkoly však máme rozdělené a řád práce udržujeme – sice ne podle ISO, ale léty vyzrálý systém nám nechybí. K tomu jsme občas schopni zdravé dávky improvizace.

Zdeněk Kukal

Majitel GEOTOURu.

Rád cestuje, jezdí na kole, lyžuje. Za své životní ikony považuje (mimo jiné) Rychlé šípy, tramvaj T3, Plavecký stadion Podolí, český film Kouř a Davida Byrna. Žije nejčastěji v Praze a na Jadranu. Svoje současné angažmá v Občanské iniciativě Česko/Czechia začal svým článkem „Rozvraťme Českou republiku“ (LN 30.8.2014).

 

Tereza Breburdová

Řídí chod kanceláře, jedná se skupinami i s obchodními partnery.

Baví ji cestování a čtení. Ráda ochutnává dobré víno a jídlo.

 

Lenka Soldátová

Pracuje v kanceláři administrativně, jedná se zákazníky.

Má ráda fotografování, dobré jídlo, cestování a nedávno přesedlala z piva na víno.

 

Veronika Chladová

Externě a občas i interně pracuje na koncepčních věcech, např. na našich mapách a jejich aktualizaci. V posledních letech tráví z nás všech nejdelší čas v Chorvatsku na plavbách GEOTOURu jako průvodkyně.

Těší ji cyklistika, fitness, má ráda Dalmácii, dobrou hudbu, jídlo i pití. Pokud není výjimečně na Jadranu, žije povětšinou v Příbrami.

 

Drahoslava Kukalová

De facto spoluzakladatelka GEOTOURu, v 90. letech organizovala a vedla zejména poznávací zájezdy do zahraničí, 15 let průvodkyně plaveb po Jadranu. Dosud přispívá svým dílem práce a zkušeností např. při výběru fotografií a organizaci výstav.Obsah,