Obsah,


Facebook YpuTube Menu

Pojeďte si s námi zalyžovat do Kitzu 2017: 7.-11. března.


Podmenu

Lyže 2017

IMG_07111-1

* KITZ – PASS THURN *

Nejlepší lyžařské středisko světa (2013, 2014, 2015 – dle renomovaného www.skiresort.de) nemusí být pro nás nedostupné. V noblesním Kitzbühelu sice hotel zaplatí málokdo, ale náš tradiční, jednoduchý a přitom skvěle položený pension na statku Dietsteinhof (1100 m n.m.) je pro nás tou nejlepší základnou. V pěti minutách jízdy (skibusem nebo naším autobusem) jsme u mezistanice rychlé kabinky Panoramabahn – a odtud v dalších pěti minutách u nejvyšších vrcholů. Nahoře na kopci tak můžeme být dřív než kdokoli jiný, kdo cestuje z údolí. Tak vysoko jako my bydlí jen málokdo – to je naše verze luxusu.

Alpská krajina si tu zachovala svůj původní charakter – tu a tam rozeseté staré horské boudy a usedlosti, v nich útulné, dřevem vonící občerstvovny, kde si můžeme dát nějakou z místních tyrolských specialitek.  

Bydlení pro vás máme od dvoulůžkových pokojů s vlastním příslušenstvím přes vícelůžkové pokoje po pravé palandové noclehárny pro větší party. Všichni pak ocení panoramatický výhled na nejvyšší vrcholy rakouských Alp i rodinnou atmosféru původního alpského horského hospodářství. Běžkaři mohou bezplatně využívat perfektní stopy hned za humny.

www.bergbahn-kitzbuehel.at

www.kitzbuehel.com

 R1   6. 3. – 10. 3. 2018

1. den: Odjezd z Prahy (hlavní nádraží) v 15 hodin. Praha – Č. Budějovice – Linz – Salzburg – Kitzbühel. Příjezd do Pass Thurnu pozdě večer. Ubytování.
2.- 5. den uvádíme příklad využití čtyřdenního skipasu:
2. den: Pass Thurn – Zweitausender – Bärenbadkogel – Jochberg.
3. den: Pass Thurn – Pengelstein – Hahnenkamm.
4. den: Pass Thurn – Pengelstein – Aschau. 
5. den: Kitzbüheler Horn – Raintal.
Po lyžování odjezd do Prahy. Příjezd okolo půlnoci.
dospělí dítě nar.
2012
a mladší*
děti nar.
2002 – 2011
junioři nar.
1999 – 2001
bez skipasu 6 200,- 4 500,- 6 200,- 6 200,-
se skipasem
na 4 dny
9 900,- 4 500,- 8 600,- 9 600,-

*) pokud je v doprovodu dvou dospělých, ve stejném pokoji s nimi

Příplatek za ubytování 2 osob v samostatném pokoji je 1200 Kč na osobu a pobyt. Po dohodě je možnost vlastní dopravy – při nevyužití autobusu je sleva 1000 Kč za osobu.

V ceně zájezdu je

Pension DIETSTEINHOF je 500 m od stanice skibusu (lyžaři včetně běžkařů mají přepravu zdarma), 2 km od mezistanice nové přístupové lanovky. V celé Kitzbühelské oblasti je 54 lanovek a vleků a 209 km upravených sjezdovek. Skipas je čtyřdenní a platí v celé Kitzbühelské oblasti. K užívání běžeckých stop skipasu netřeba.

Jak se přihlásit?

Předběžně rezervovat místo můžete telefonicky, osobně nebo mejlem v kanceláři GEOTOURu. Závazně přihlásit se můžete písemně – poštou pomocí přihlášky, kterou k vytištění, vyplnění a poslání naleznete zde, nebo kterou vám na vyžádání pošleme, anebo osobně v naší kanceláři. Také můžete vyplňovat údaje přímo do smlouvy (nejdříve uložte, poté k vyplnění otevřete uložené ze složky ve vašem počítači), tu nám potom můžete odeslat emailem.

Potvrzením rezervace je záloha 4000,- Kč/os. splatná poté, co vám potvrdíme vaši přihlášku a zašleme nebo předáme další informace.  Při přihlášení 4 týdny před odjezdem a méně je cena splatná najednou.

Odstupné při odstoupení od smlouvy o zájezdu (stornopoplatek) je zákazník povinen uhradit v případě, že za sebe do 5. dne od odhlášení nezajistí jinou (náhradní) osobu, a to následovně:

Podrobnosti k cestovnímu pojištění zde.

NAŠE PANORAMATA 2015

Z Bärenbadkogelu („vrchu medvědí koupelny“) na jih, na bližším hřebenu je Resterhöhe a Zweitausender

Z Bärenbadkogelu („vrchu medvědí koupelny“) na jih, na bližším hřebenu je Resterhöhe a Zweitausender

Z Zweitausenderu na jih, panorama nejvyšších vrcholů Rakouska

Z Zweitausenderu na jih, panorama nejvyšších vrcholů Rakouska

Naše skupinka na úbočí Kitzbüheler Hornu, za chvilku sjedeme do Raintalu

Naše skupinka na úbočí Kitzbüheler Hornu, za chvilku sjedeme do Raintalu

Na vrcholu Kitzbüheler Hornu – vlevo sedačka, vpravo horní stanice kabinové lanovky

Na vrcholu Kitzbüheler Hornu – vlevo sedačka, vpravo horní stanice kabinové lanovky

 

Film – Sjezd do Raintalu  (0:58)

Víc fotek? Prohlédněte si ty z našich posledních zájezdů:

 Obsah,